Інструкція АНГІОІНОЗИТОЛ

Склад1 стік містить: L-аргінін – 2000 мг/mg Міо-інозитол– 1000 мг/mg Піридоксину гідрохлорид (вітамін В6) – 0,9 мг/mg Фолієва кислота - 200 мкг/mkg
Функціональні властивості компонентів що входять до складу L-аргінін 
При патології вагітності, завдяки ендотелійпротективній дії, L-аргінін сприяє зменшенюпорушення проникності судин, попередженню гіперкоагуляції, знижує чутливість судин до судинозвужувальних агентів (ендотеліну, ангіотензину, тромбоксану), що спричиняють генералізований вазоспазм. Аргінін після попередньої біотрансформації в оксид азоту проявляє судинорозширювальну дію, позитивно впливає на згортання крові і функціональні властивості циркулюючих елементів крові. У результаті судинорозширювальних та антигіпоксичних ефектів поліпшується материнсько-плодова гемодинаміка, знижується внутрішньоутробна гіпоксія плода. При патології вагітності Lаргінін виступає як неспецифічний метаболічний регулятор обмінних процесів. Завдяки цим властивостям у період вагітності знижується рівень циркулюючих у крові імунних комплексів, підвищуються компенсаторно-пристосувальні реакції організму.
L-аргінін сприяє зменшенню ризику виникнення СПКЯ, запальних захворювань органів малого тазу, симптомів та рецидивів ендометріозу. За даними досліджень, у жінок з СПКЯ комплексна терапія з включенням L-аргініну 1600 мг/добу сприяла відновленню гонадної функції, ймовірно, за рахунок покращення чутливості до інсуліну.
У чоловіків з еректильною дисфункцією L-аргінін може підвищувати рівень тестостерону, у чоловіків з гіпогонадизмом діє синергічно з тестостероном.
Міо-інозитол
Міо-інозитол бере участь у нормалізації менструального циклу, овуляції та поліпшує загальний метаболізм організму. Ключовою функцією міо-інозитолу є участь у процесах внутрішньоклітинної передачі сигналу і забезпеченні функціонування таких найважливіших рецепторів, як рецептори інсуліну, репродуктивних гормонів, факторів росту, катехоламінів та ін. Міо-інозитол впливає на деякі гормональні параметри, такі, як рівень лютеїнізуючого гормону, тестостерону і пролактину у плазмі крові. Міо-інозитол застосовують при синдромі полікістозних яєчників; для покращення фертильності у жінок; при діабеті II типу та інсулінорезистентності.
Міо-інозитол при вагітності: застосування міо-інозитолу на ранніх етапах вагітності може запобігти більшості випадків фолат-резистентних ДНТ. Багаточисельні дослідження показали, що міо-інозитол знижує ризик гестаційного діабету на 65% серед жінок із сімейним анамнезом діабету 2-го типу, а також із надмірною вагою та ожирінням.
Фолієва кислота
Фолієва кислота відіграє важливу роль у підтриманні метаболізму гомоцистеїну та бере участь у процесі клітинного поділу, є необхідною для росту та розвитку кровотворної та імунної системи. Фолієва кислота також необхідна для створення і підтримки в здоровому стані клітин, тому її наявність особливо важлива в періоди швидкого розвитку організму — на стадії раннього внутрішньоутробного розвитку. Фолієва кислота відіграє важливу роль в період планування та під час вагітності, так як бере участь у формуванні нервової системи плоду, є необхідною для поділу клітин, росту та розвитку всіх органів та тканин, нормального розвитку ембріону та процесів кровотворення.
Піридоксину гідрохлорид
Піридоксину гідрохлорид (вітамін В6) відіграє важливу роль в обміні речовин, необхідний для нормального функціонування центральної і периферичної нервової системи, бере участь у синтезі нейромедіаторів. У фосфорильованій формі забезпечує процеси декарбоксилювання, переамінування, дезамінування амінокислот, бере участь у синтезі білка, ферментів, гемоглобіну, простагландинів, обміні серотоніну, катехоламінів, глутамінової кислоти, ГАМК, гістаміну, поліпшує використання ненасичених жирних кислот, знижує рівень холестерину і ліпідів у крові, поліпшує скоротність міокарда, сприяє перетворенню фолієвої кислоти в її активну форму, стимулює гемопоез. При атеросклерозі вітамін В6 поліпшує ліпідний обмін. Піридоксин при атеросклерозі і цукровому діабеті знижує вміст глікозильованого гемоглобіну, крім того, піридоксин діє як діуретик: допомагає знижувати підвищений артеріальний тиск.
Встановлено, що піридоксин позитивно впливає на продукування норепінефрину і серотоніну, підвищуючи їхнє продукування при депресіях, що пов’язано з його участю як кофактора дофа-декарбоксилази у процесі синтезу катехоламінів.
Піридоксин може подовжувати час згортання та інгібувати агрегацію тромбоцитів, що пояснюється зв’язуванням піридоксальфосфату з фібриногеном і зі специфічними аміногрупами на поверхні тромбоцитів.
Всі вище перелічені речовини можуть бути корисні при СПКЯ, ендометриті, ендометріозі, запальних захворюваннях органів малого тазу, порушеннях менструального циклу, клімактеричному синдромі, порушеннях гормонального фону, інсулінорезистентності, зайвій вазі, безплідді, гірсутизмі, зниженні лібідо, підготовці до вагітності, плацентарній недостатності, гестозі, атеросклерозі, гепатозах, астенічних станах