Інструкція СЕРРАЛІЗИН

Склад: 1 капсула містить метилсульфонілметану - 400 mg (мг),серратіопептидази фермент - 10 mg (мг)
Допоміжні речовини: мікрокристалічна целюлоза, крохмаль картопляний, кальціюстеарат, діоксид кремнія (орісіл)Оболонка капсули: желатин
Функціональні властивості компонентів що входять до складуСерратіопептидаза, що входить до складу, є протеолітичним ферментом, який виділено ізнепатогенної кишкової бактерії Serratia E15. Їй властива фібринолітична, протизапальна тапротинабрякова активність. Крім зменшення запального процесу, серратіопептидазасприяє послабленню болі внаслідок блокування вивільнення больових амінів із запаленихтканин.Серратіопептидаза зв’язується у співвідношенні 1:1 з альфа-2-макроглобуліном крові,який маскує її антигенність, але зберігає її ферментативну активність. Потім поступово умісці запалення вона переходить в ексудат і відповідно її рівень у крові зменшується.Серратіопептидаза безпосередньо зменшує дилатацію (розширення) капілярів і контролюєїх проникність завдяки гідролізу брадикініну, гістаміну та серотоніну. Такожсерратіопептидаза блокує інгібітори плазміну, сприяючи таким чином фібринолітичнійактивності плазміну. Завдяки зменшенню набряку і покращенню мікроциркуляціїсерратіопептидаза сприяє виділенню мокротиння.Ферментативна активність Серратіопептидази в 10 разів вища, ніж у α-хімотрипсину.Вона дуже ефективно гідролізує медіатори запалення поліпептидної природи (брадикінінта ін.), фібрин, але не має значного впливу на білки живого організму, такі якальбумін та α- та γ-глобулін. Серратіопептидаза не розщеплює фібриноген, тому не маєзначного впливу на процеси згортання крові.Серратіопептидаза добре проникає в місця запалення, лізує некротизовані тканини тапродукти їх розпаду, зменшує гіперемію та прискорює проникнення й активністьантибіотиків. Серратіопептидаза зменшує в’язкість слини та виділень із носа, цим самимполегшуючи їх видалення.Метилсульфонілметан має протизапальні властивості, які зумовлюють його ефективністьпри гнійно-запальних процесах будь-якої локалізації, має репаративні властивості, щоприскорює регенерацію. Метилсульфонілметан посилює протизапальну діюСерратіопептидази.Серратіопептидаза та метилсульфонілметан можуть бути рекомендовані при: Хірургічних захворюваннях, що супроводжуються запаленням, набряком табольовим синдромом Травматологічних захворюваннях: переломах, вивихах, артритах, артрозах,розривах зв’язок, тощо Захворюваннях верхніх дихальних шляхів: для зменшення набряку, запалення,в’язкості мокротиння та полегшення відходження його з дихальних шляхів Захворюваннях ЛОР-органів: для зменшення набряку, запалення, полегшуваннявідходження секрету придаткових пазух Захворюваннях шкіри: гострих запальних дерматозах Захворюваннях жіночих статевих органів: запальних захворюваннях органівмалого тазу, запальних захворюваннях молочних залоз Урологічних захворюваннях, що супроводжуються запаленням
Рекомендації до застосування:Може бути рекомендовано лікарем як додаткове джерело cерратіопептидази (ферментів)та метилсульфонілметану.
Спосіб застосування: капсулу приймають перорально після прийому їжі, ковтаютьцілком, не розжовуючи, запиваючи достатньою кількістю рідини, по 1 капсулі 2 рази надобу. Доза та тривалість курсу прийому залежать від характеру та динаміки процесу івизначаються у кожному випадку індивідуально лікарем.
Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів добавки,період вагітності та годування груддю, дитячій вік, порушення згортання крові. Неперевищувати зазначену рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання.Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Передзастосуванням рекомендується консультація з лікарем.